Vampire World RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Soba od Rosalie i Emmetta

+7
Liza Hempstok
Jasper Hale
Elijah
Bella Swan Cullen
Alice Cullen
Reneesme Cullen
Rosalie Hale Cullen
11 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 23]

51Soba od Rosalie i Emmetta - Page 3 Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Uto Avg 02, 2011 8:33 pm

Rosalie Hale Cullen

Rosalie Hale Cullen
Admin
Admin

" Ispravka, 98% knjiga koje si ti procitao su glupe." Nasmije se i legne pored njega.

52Soba od Rosalie i Emmetta - Page 3 Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Uto Avg 02, 2011 8:35 pm

Elijah

Elijah

"Ko je rekao da ja citam?"

53Soba od Rosalie i Emmetta - Page 3 Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Uto Avg 02, 2011 8:36 pm

Rosalie Hale Cullen

Rosalie Hale Cullen
Admin
Admin

"U pravu si. Moja pogreska." Ponovo se nasmije.

54Soba od Rosalie i Emmetta - Page 3 Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Uto Avg 02, 2011 8:38 pm

Elijah

Elijah

"I sta kaze Alice?"

55Soba od Rosalie i Emmetta - Page 3 Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Uto Avg 02, 2011 8:39 pm

Rosalie Hale Cullen

Rosalie Hale Cullen
Admin
Admin

"Na sto?" Upita zbunjeno.

56Soba od Rosalie i Emmetta - Page 3 Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Uto Avg 02, 2011 8:42 pm

Elijah

Elijah

"Izvini zbunio sam se. Sta ti kaze Bella zbog toga sto nismo pronasli Edwarda? Je li mnogo razocarana?"

57Soba od Rosalie i Emmetta - Page 3 Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Uto Avg 02, 2011 8:45 pm

Rosalie Hale Cullen

Rosalie Hale Cullen
Admin
Admin

" Nisam pricala sa njom o tome. A valjda je dobro, vjeruje da ce doci. Njemu je bolje da se pojavi."

58Soba od Rosalie i Emmetta - Page 3 Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Uto Avg 02, 2011 8:47 pm

Elijah

Elijah

"Da..." rekao je zamisljeno...

59Soba od Rosalie i Emmetta - Page 3 Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Uto Avg 02, 2011 8:52 pm

Rosalie Hale Cullen

Rosalie Hale Cullen
Admin
Admin

"Alice i Jasper su se pomirili. Drago mi je sto su se prestali svadjat. I bez toga ima previse drame u nasem zivotu." Kaze vrteci pramen kose oko prsta.

60Soba od Rosalie i Emmetta - Page 3 Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Uto Avg 02, 2011 8:56 pm

Elijah

Elijah

"Da, opet"

61Soba od Rosalie i Emmetta - Page 3 Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Uto Avg 02, 2011 8:59 pm

Rosalie Hale Cullen

Rosalie Hale Cullen
Admin
Admin

"Dosadno mi je." Kaze nakon nekog vremena. "Da bar mogu spavati."

62Soba od Rosalie i Emmetta - Page 3 Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Uto Avg 02, 2011 9:00 pm

Elijah

Elijah

"Da i ja." rekao je tuzno i zagrlio je.

63Soba od Rosalie i Emmetta - Page 3 Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Uto Avg 02, 2011 9:04 pm

Rosalie Hale Cullen

Rosalie Hale Cullen
Admin
Admin

Razmislja neko vrijeme a zatim ustane naglo sa kreveta.

64Soba od Rosalie i Emmetta - Page 3 Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Uto Avg 02, 2011 9:07 pm

Elijah

Elijah

"Sta je bilo?" upita Emmett blago zabrinuto

65Soba od Rosalie i Emmetta - Page 3 Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Uto Avg 02, 2011 9:10 pm

Rosalie Hale Cullen

Rosalie Hale Cullen
Admin
Admin

"Nista, nista." Kaze oblaceci se. " Samo moram otici negdje."

66Soba od Rosalie i Emmetta - Page 3 Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Uto Avg 02, 2011 9:12 pm

Elijah

Elijah

"Idem sa tobom" rekao je i ustao

67Soba od Rosalie i Emmetta - Page 3 Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Uto Avg 02, 2011 9:16 pm

Rosalie Hale Cullen

Rosalie Hale Cullen
Admin
Admin

" Ne, ne." Kaze i gurne ga na krevet. Ti ostajes ovdje, ovo moram sama uradit." Kaze i obuce stikle.

68Soba od Rosalie i Emmetta - Page 3 Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Uto Avg 02, 2011 9:18 pm

Elijah

Elijah

"E ne moras!" rekao je ljutito "Reci mi sta se desava. Ozbiljan sam. Kao Meri"

69Soba od Rosalie i Emmetta - Page 3 Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Uto Avg 02, 2011 9:20 pm

Rosalie Hale Cullen

Rosalie Hale Cullen
Admin
Admin

" Nista se ne dogadja. Samo moram izaci."

70Soba od Rosalie i Emmetta - Page 3 Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Uto Avg 02, 2011 9:22 pm

Elijah

Elijah

"Sta je toliko vazno da ne mozes da kazes meni?"

71Soba od Rosalie i Emmetta - Page 3 Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Uto Avg 02, 2011 9:25 pm

Rosalie Hale Cullen

Rosalie Hale Cullen
Admin
Admin

"Nije nista vazno. Samo moram izaci." Kaze i krene prema vratima.

72Soba od Rosalie i Emmetta - Page 3 Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Uto Avg 02, 2011 9:27 pm

Elijah

Elijah

Ljutito je udario sakom od zid i probio ga. "Idi onda. Slobodno"

73Soba od Rosalie i Emmetta - Page 3 Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Uto Avg 02, 2011 9:30 pm

Rosalie Hale Cullen

Rosalie Hale Cullen
Admin
Admin

Iznenadila se. "Sta ti je? Smiri se." Kaze i izadje.

74Soba od Rosalie i Emmetta - Page 3 Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Uto Avg 02, 2011 9:31 pm

Elijah

Elijah

"Nije mi nista" povikao je kada je izasla, mada nije bilo potrebe jer ga je ionako cula. Odlucio je da i on ode negde...

75Soba od Rosalie i Emmetta - Page 3 Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Uto Avg 02, 2011 10:05 pm

Jasper Hale

Jasper Hale

Hej Emm hoces da ja i ti odemo malo da lovimo u sumi?Da li si probao nekada Jelena stvarno su ukusni?"

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 23]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Sledeći

Similar topics

-

» Rosalie Hale Cullen
» Soba 01
» Soba 02
» Soba 03
» Soba 13

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu