Vampire World RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Soba od Rosalie i Emmetta

+7
Liza Hempstok
Jasper Hale
Elijah
Bella Swan Cullen
Alice Cullen
Reneesme Cullen
Rosalie Hale Cullen
11 posters

Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 23]

1Soba od Rosalie i Emmetta Empty Soba od Rosalie i Emmetta Ned Jul 10, 2011 12:30 pm

Rosalie Hale Cullen

Rosalie Hale Cullen
Admin
Admin

Soba od Rosalie i Emmetta 1-master-bedroom



Poslednji izmenio Rosalie Cullen dana Čet Jul 21, 2011 10:38 am, izmenjeno ukupno 1 puta

2Soba od Rosalie i Emmetta Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Sub Jul 16, 2011 10:52 pm

Reneesme Cullen

Reneesme Cullen

Ušla sam u sobu tako da me nitko nije vidio i bacila sam se na krevet od tete Rouz. Htjela sam da je ona sad tu sa tetkom Emmom i da se zezam s njima ali njih nije bilo. Nakon nekoliko minuta razmišljanja zaspala sam na nnjihovom krevetu.

3Soba od Rosalie i Emmetta Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Ned Jul 17, 2011 10:43 am

Rosalie Hale Cullen

Rosalie Hale Cullen
Admin
Admin

"Nessie?" Trazila sam je po cijeloj kuci. Usla sam u svoju sobu i zatekla je kako spava na krevetu. Kako je slatka. Sjela sam pored nje i pomilovala je po kosi nadajuci se da je necu probuditi.

4Soba od Rosalie i Emmetta Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Ned Jul 17, 2011 10:51 am

Reneesme Cullen

Reneesme Cullen

Probudili su men nečiji koraci. Otvorila sam oči i vidjela da je to Roze.
"Bok, teta R. Gdje je tetak Emm?" pitala sam ju radoznlo.

5Soba od Rosalie i Emmetta Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Ned Jul 17, 2011 12:52 pm

Rosalie Hale Cullen

Rosalie Hale Cullen
Admin
Admin

" Ne znam draga, vjerovanto je otisao u lov." Rekla sam njezno i pomilovala je po kosi. " Kako si ti?"

6Soba od Rosalie i Emmetta Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Ned Jul 17, 2011 1:26 pm

Reneesme Cullen

Reneesme Cullen

"Dobro sam, a ti?" Upitala sam ju, pogledalaa je u lice i zagrlila ju.

7Soba od Rosalie i Emmetta Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Ned Jul 17, 2011 1:30 pm

Rosalie Hale Cullen

Rosalie Hale Cullen
Admin
Admin

Zagrlila sam i ja nju. Ona mi je bila kao dijete koje nikad nisam mogla imati. Stvarno samo je voljela. " Ja sam dobro. Malo sam se posvadjala sa jednom prijateljicom." Osmjehnula sam se na pomiso o Katerini. " Je li ti dosadno? Hoces da odemo negdje? I onako mi fali stvari." Pogledala sam je u oci i nasmijala se.

8Soba od Rosalie i Emmetta Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Ned Jul 17, 2011 1:36 pm

Reneesme Cullen

Reneesme Cullen

"Teta, a zašto ste se posvađale?" upitala je radoznalo. "i znaš, mogle bi negjed od jučer navečer sam ovdje." Ustala sam s kreveta primila tetu Rouz za ruku i odvukla je do ormara da mi izabere nešto za obuć.

9Soba od Rosalie i Emmetta Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Ned Jul 17, 2011 1:45 pm

Rosalie Hale Cullen

Rosalie Hale Cullen
Admin
Admin

"Ma nije vazno." Ubrzo smo dosle do ormara. "Sta kazes na ovo?" Pokazala sam prelijepu cvijetnu haljinicu. I ja sam obukla haljinicu. " Pa, gdje hoces da idemo?"

10Soba od Rosalie i Emmetta Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Ned Jul 17, 2011 1:49 pm

Reneesme Cullen

Reneesme Cullen

"Sviđa mi se haljina." Brzo sam ju obkula. "Ne znam, možemo negdje pršetat? Ili do nekog dućana? Rekla si da ti trebaju neke stvari."

11Soba od Rosalie i Emmetta Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Ned Jul 17, 2011 1:51 pm

Rosalie Hale Cullen

Rosalie Hale Cullen
Admin
Admin

"Gdje god ti hoces. Sto se mene tice mozemo i u New York." Osmjehnula sam se. " Ma ako neces da ides kupovati otici cu poslije sa Alice."

12Soba od Rosalie i Emmetta Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Ned Jul 17, 2011 3:59 pm

Reneesme Cullen

Reneesme Cullen

Nasmijala sam se "Naravno da želim kupovati. I hajdemo u New York." primila sam ju za ruku i otišle smo prema avionu.

13Soba od Rosalie i Emmetta Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Ned Jul 24, 2011 7:17 pm

Alice Cullen

Alice Cullen

Usle smo.
''Pa?''upitala sam i sela na krevet.

14Soba od Rosalie i Emmetta Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Ned Jul 24, 2011 7:22 pm

Rosalie Hale Cullen

Rosalie Hale Cullen
Admin
Admin

"Pa, htjela bi da ti se izvinem." Rekla sma i sjela prekoputa nje.

15Soba od Rosalie i Emmetta Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Ned Jul 24, 2011 7:23 pm

Alice Cullen

Alice Cullen

Pogleda zacudjeno.
''Ovaj..da,zasta?''upita.''Bilo je puno stvari pa mi nije jasno za sta.''dodade.

16Soba od Rosalie i Emmetta Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Ned Jul 24, 2011 7:28 pm

Rosalie Hale Cullen

Rosalie Hale Cullen
Admin
Admin

"Pa zapravo za sve." Odgovorila sam joj i prosla prstima kroz kosu. " Za ono moje hladno ponasanje, za to sto nisam bila tu za tebe kada sam ti trebala, sto sam te pokusala udaljiti od Reneesme. Stvarno mi je zao zbog svega. Jednostavno Emmetta nema, osjecam se... ni sama vise ne znam kako pa sam te povrijedila. Nisam ja kao ti, da tkao lako pokazujem emocija. Radije cu pustiti da me svi mrze. Svi sem tebe, nedostajes mi Alice. Nedostaje mi moja sestra." Rekla sam u jednom dahu i prekrila sakama lice, kao da placem.

17Soba od Rosalie i Emmetta Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Ned Jul 24, 2011 7:31 pm

Alice Cullen

Alice Cullen

Pogledala sam je. ''Rosalie,ni ja ne znam kako se osecam.Zelim da verujem u to da ce doci i biti uz nas ali njih nema.Nikog nema.Oprosteno.Dodji ovamo.''Rekla sam joj i uhvatila je za ruke.Zatim sam je zagrlila.

18Soba od Rosalie i Emmetta Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Ned Jul 24, 2011 7:34 pm

Rosalie Hale Cullen

Rosalie Hale Cullen
Admin
Admin

"Hvala. Stvarno mi treba neko. I Bella me okrivljuje, misli da joj namjerno nisam rekla za sve. Zbog Nessie. " Rekla sam i izvukla se iz zagrljaja i ponovo sjela ne krevet.

19Soba od Rosalie i Emmetta Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Ned Jul 24, 2011 7:34 pm

Bella Swan Cullen

Bella Swan Cullen

Nisam zelela da ih prisluskujem, ali sam ih cula cak iz svoje sobe. Usla sam unutra. -Kako to mislis da zelis da VERUJES da ce doci?- Uspaniceno sam upitala Alice.



Poslednji izmenio Bella Swan Cullen dana Ned Jul 24, 2011 7:35 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

http://fanpire-world.forumsr.com/

20Soba od Rosalie i Emmetta Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Ned Jul 24, 2011 7:35 pm

Alice Cullen

Alice Cullen

''Znas treba mi neko za kupovinu.''rekla sam i pogledala je.

21Soba od Rosalie i Emmetta Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Ned Jul 24, 2011 7:36 pm

Bella Swan Cullen

Bella Swan Cullen

-Ne menjaj temu Alice!-

http://fanpire-world.forumsr.com/

22Soba od Rosalie i Emmetta Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Ned Jul 24, 2011 7:37 pm

Rosalie Hale Cullen

Rosalie Hale Cullen
Admin
Admin

"Smiri se Bella." Jedna od situacija kada nam treba Jasper. Uzdahnula sam. "Smiri se pa cemo ti objasniti."

23Soba od Rosalie i Emmetta Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Ned Jul 24, 2011 7:38 pm

Alice Cullen

Alice Cullen

''Bella sedi i smiri se.''rekla sam joj.

24Soba od Rosalie i Emmetta Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Ned Jul 24, 2011 7:38 pm

Bella Swan Cullen

Bella Swan Cullen

Sela sam na krevet pored Rosalie i zeljno iscekivala objasnjenje.

http://fanpire-world.forumsr.com/

25Soba od Rosalie i Emmetta Empty Re: Soba od Rosalie i Emmetta Ned Jul 24, 2011 7:39 pm

Alice Cullen

Alice Cullen

''Rosalie molim te..Ti ispricaj.''rekla sam sa strahom.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 23]

Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Sledeći

Similar topics

-

» Rosalie Hale Cullen
» Soba 08
» Soba 09
» Soba 10
» Soba 01

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu