Vampire World RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Soba 13

4 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

26Soba 13 - Page 2 Empty Re: Soba 13 Pet Nov 04, 2011 3:28 pm

Klaus

Klaus

(On nije otisao)

Naslonjen na zid posmatrao ju je.Njegova osecanja bila su iskljucena.
''Jesi li znala da imas sestru?'' pitao je sa gadjenjem secajuci se njene sestre koja je u njegovoj tamnici.

27Soba 13 - Page 2 Empty Re: Soba 13 Pet Nov 04, 2011 3:30 pm

Keitha Silverstone

Keitha Silverstone

Pogledala je mrko..
-Kako dovraga da znam za nju kada sam sve vreme bila izolovana u onoj prokletoj akademiji-drzala se za ranu koja je polako pocela da zarasta,posto je dhampir rane zarastaju dosta sporije nego kod vampira.

28Soba 13 - Page 2 Empty Re: Soba 13 Pet Nov 04, 2011 3:34 pm

Klaus

Klaus

Stvorio se ispred nje.
''Ako rana zaraste spolja nece iznutra.''vestica je bila pored njega.Uhvatio je Keithu za ruke i vestica je bacala cini da rana ne zarasta iznutra.Da je boli veoma.A onda ju je jos jednom ubo pored srca.Pa je pustio i seo na krevet.
''Lein.Mozda i umre.A ima samo 12 godina.Jadna.''

29Soba 13 - Page 2 Empty Re: Soba 13 Pet Nov 04, 2011 3:37 pm

Keitha Silverstone

Keitha Silverstone

Rasirila je oci i bolno zajecala,rana je pekla i krvarila gore nego ranije.
-Ako je ubijes,gonicu te makar do kraja sveta i nazad i pronacicu te i sa radoscu te ubiti-zacvilela je i jedna suza joj se skotrljala niz obraz..

30Soba 13 - Page 2 Empty Re: Soba 13 Pet Nov 04, 2011 3:39 pm

Klaus

Klaus

''A ako te ja sada ubijem?''uzdahnuo je kada je video kako joj se suza sliva niz lice.U tom trenutku vestica je dovela devojcicu.Keithinu sestru,pored Klausa.
''Hoces da umre?''pitao je Keithu koja je jecala od bola.''Ovako mala devojcica,tvoja sestra umrece samo ako nastavis sa planom da me ubijes.''

31Soba 13 - Page 2 Empty Re: Soba 13 Pet Nov 04, 2011 3:43 pm

Keitha Silverstone

Keitha Silverstone

Pogledala je devocici u oci,velike zelene i u kosu boje tamnog bakra.Nekako nista nije osecala prema tom malenom stvorenju.Nije verovala da ce je Klaus ubiti.Podigla je bradu i drsko ga pogledala..

32Soba 13 - Page 2 Empty Re: Soba 13 Pet Nov 04, 2011 3:46 pm

Klaus

Klaus

Video je kako je njen notes pored njenog kreveta na podu.Podigao ga je cvrsto drzeci devojcicu za ruku da ne bi pokusala da pobegne.
''Ovo je tvoja sestra.''bacio je Lein Keithi tako da je malena pala na nju.Uzeo je da procita nesto iz notesa..

33Soba 13 - Page 2 Empty Re: Soba 13 Pet Nov 04, 2011 3:48 pm

Keitha Silverstone

Keitha Silverstone

Pogledala je jos jednom i postavila sebi pitanje:da li je spremna zrtvovati jos jedan zivot zbog svog plana?
-Sta zelis od mene?Ostavi devojcicu ovo je izmedju nas!- vise joj nije bilo bitno hoce li nju ubiti vec da li ce Lein stradati...

34Soba 13 - Page 2 Empty Re: Soba 13 Pet Nov 04, 2011 3:53 pm

Klaus

Klaus

Procitao je sta smera,sta zeli.Zelela je da ga ubije.
''Hoces li nastaviti sa ovim planom?''a onda je dobio odgovor na svoje pitanje citajuci dalje sta je pisala u notesu.Povukao je Lein ka sebi i stavio joj noz kod srca.A potom je ubo tacno u srce,jako.A onda je devojcica samo pala na zemlju,krvava a onda i mrtva.

35Soba 13 - Page 2 Empty Re: Soba 13 Pet Nov 04, 2011 3:56 pm

Keitha Silverstone

Keitha Silverstone

Prestala je da dise na trenutak.Gledala je kako se krv razliva.Nije reagovala,nije plakalam,nije osecala,niti je bolela rana.Ostala je u tom polozaju i nije ni treptala...

36Soba 13 - Page 2 Empty Re: Soba 13 Pet Nov 04, 2011 3:58 pm

Klaus

Klaus

Gledao ju je.Nije mu je bilo zao.Nije osecao nista.

37Soba 13 - Page 2 Empty Re: Soba 13 Pet Nov 04, 2011 4:00 pm

Keitha Silverstone

Keitha Silverstone

Pogledala ga je pravo u oci i rekla sebi da nece zaplakati,ali zacudo i nije se tako osecala.Samo je okrutno rekla
-Pocisti svoj nered za sobom-pokazujuci ka telu i drzeci ranu otisla do kupatila

38Soba 13 - Page 2 Empty Re: Soba 13 Pet Nov 04, 2011 4:02 pm

Klaus

Klaus

Podigao je Lein i spustio je na njen krevet.

39Soba 13 - Page 2 Empty Re: Soba 13 Pet Nov 04, 2011 4:04 pm

Keitha Silverstone

Keitha Silverstone

U kupatilu se pogledala u ogledalo i ocistila ranu,nije osecala bol,a i to malo sto jeste nije marila...

40Soba 13 - Page 2 Empty Re: Soba 13 Pet Nov 04, 2011 4:05 pm

Keitha Silverstone

Keitha Silverstone

Vratila se nazad u apartman i pogledala u Klausa
-Ako smo zavrsili-i pokazala mu ka vratima

41Soba 13 - Page 2 Empty Re: Soba 13 Pet Nov 04, 2011 4:08 pm

Klaus

Klaus

Pogledao je u Lein koja je lezala krvava na krevetu i pogledao u Keithu.
''Pricuvaj sestricu.''a onda je otisao

42Soba 13 - Page 2 Empty Re: Soba 13 Pet Nov 04, 2011 4:10 pm

Keitha Silverstone

Keitha Silverstone

Mrzela ga je,mrzela ga je iz najdubljeg dela svog srca,za koje vise nije bila ni tako sigurna da postoji.Uzela je telefon i poslala poruku,i sela i samo cekala...

43Soba 13 - Page 2 Empty Re: Soba 13 Pet Nov 04, 2011 4:19 pm

Keitha Silverstone

Keitha Silverstone

Nakon nekog vremena,okrenula se polako i pogledala mrtvu devojcicu na njenom krevetu. Sta da radi sa telom?Pokupila je stvari i spakovala kofer,uskoro odlazi odavde...

44Soba 13 - Page 2 Empty Re: Soba 13 Pet Nov 04, 2011 4:27 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce

Usla je unutra. Sta se desava? - Zatim je primetila telo na krevetu. - Ko je to?

45Soba 13 - Page 2 Empty Re: Soba 13 Pet Nov 04, 2011 4:29 pm

Keitha Silverstone

Keitha Silverstone

Pogledala je..
-Moja sestra..-rekla je promuklim glasom,cela je bila krvava a iz vecine rana jos joj je lila krv..

46Soba 13 - Page 2 Empty Re: Soba 13 Pet Nov 04, 2011 4:33 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce

Prisla je krevetu. - Sva sreca pa umem da se kontrolisem kada je krv u pitanju. Sta se desilo?

47Soba 13 - Page 2 Empty Re: Soba 13 Pet Nov 04, 2011 4:35 pm

Keitha Silverstone

Keitha Silverstone

-Sta mislis...Klaus se desio-pogledala je ka krevetu-ona mi je bila sestra,a ja...ja nisam ni trepnula,ni suzu putila kada je ubio-pogledala je u Kathrine i shvatila koliko je jadno zvucala.Ispravila se i rekla
-Sta cemo sa telom?-upitala je hladno

48Soba 13 - Page 2 Empty Re: Soba 13 Pet Nov 04, 2011 4:41 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce

-Otkud znam, telo tvoje sestre nije moj problem, baci ga negde. Izgleda, da imas razlog vise za ubijanje Klausa.

49Soba 13 - Page 2 Empty Re: Soba 13 Pet Nov 04, 2011 4:43 pm

Keitha Silverstone

Keitha Silverstone

Pogledala je
-Da...Hvala sto si dosla,videcemo se u Mysticu kad zavrsim- pogledala je u telo - neka posla mislim da imam neke novosti,ali prvo moram da ih proverim...Ok?-uzela je carsav i zamotala telo.

50Soba 13 - Page 2 Empty Re: Soba 13 Pet Nov 04, 2011 4:49 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce

-Nah, dobro, kako god. - klimne glavom i ode.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Similar topics

-

» Soba 01
» Soba 02
» Soba 03
» Soba 15
» Soba 14

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu