Vampire World RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Hodnik i ulazna vrata od kuce

3 posters

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 3]

1Hodnik i ulazna vrata od kuce Empty Hodnik i ulazna vrata od kuce Pet Nov 11, 2011 9:02 pm

Alice Bennett

Alice Bennett

Ovde se nalazi hodnik i ulazna vrata.

Hodnik i ulazna vrata od kuce HouseHall2

2Hodnik i ulazna vrata od kuce Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 11:56 am

Isobel Flemming

Isobel Flemming

Kuca.

3Hodnik i ulazna vrata od kuce Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 6:59 pm

Alice Bennett

Alice Bennett

Otvara vrata i ugleda poznatu zenu. Nije bila godinama u Mystic Fallsu, tako da se slabo seca svih ljudi.. - Umm, zdravo.. - Zbunjeno joj se obraca.

4Hodnik i ulazna vrata od kuce Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 7:16 pm

Isobel Flemming

Isobel Flemming

-Hmm ti si nova ovdje ?-
-Ja sam Isobel drago mi je -rece i pruzi joj ruku

5Hodnik i ulazna vrata od kuce Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 7:16 pm

Jamie

Jamie

Dodje do Alice pa je zagrli sa ledja oko struka.
''Isobel.''klimne glavom u znak pozdrava.

6Hodnik i ulazna vrata od kuce Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 7:19 pm

Alice Bennett

Alice Bennett

- Drago mi je, ja sam Alice. - Rukuje se sa njom i pozove je da udje. - Vi se znate? -

7Hodnik i ulazna vrata od kuce Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 7:20 pm

Jamie

Jamie

''Pomogao joj kad je zamalo umrla,nista strasno.Vampir je.''

8Hodnik i ulazna vrata od kuce Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 7:22 pm

Isobel Flemming

Isobel Flemming

-Hmm vidim da se vi znate .Nova djevojka Jamie -osmeh joj predje preko lica

9Hodnik i ulazna vrata od kuce Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 7:23 pm

Alice Bennett

Alice Bennett

- Jamie, rekao si mi da ne poznajes ni jednog vampira koliko se secam.. - Zbunjeno ga pogleda..

10Hodnik i ulazna vrata od kuce Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 7:25 pm

Jamie

Jamie

''Tada je jos uvek nisam znao.''

11Hodnik i ulazna vrata od kuce Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 7:26 pm

Isobel Flemming

Isobel Flemming

-Ni jednog vampira cudno njegov otac je vampir i ne bas omiljen , tako da...-

12Hodnik i ulazna vrata od kuce Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 7:27 pm

Jamie

Jamie

''Necu sad o Klausu Isobel.''

13Hodnik i ulazna vrata od kuce Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 7:29 pm

Alice Bennett

Alice Bennett

- Mhm.. - Uzdahne i pocne pricati sa Isobel. - Znam za njegovog oca. - Odjednom se doseti necega. - A da li ti poznajes jos neke vampire.. Mozda bi mogla znati ko me preobrazio i zasto.. Stvarno bih volela saznati.. - Uzdahnu..

14Hodnik i ulazna vrata od kuce Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 7:30 pm

Jamie

Jamie

''Ne bi me cudilo da je to uradio bas moj otac.''

15Hodnik i ulazna vrata od kuce Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 7:32 pm

Isobel Flemming

Isobel Flemming

-Jamie devojka ti ne zna da se spetljala sa sinom najveceg ludaka i ubice u Musticku.A s obzirom kakva je konkurencija -pogleda Alice
-Preobrazio samo tako.Zasto bi neko to uradio.-

16Hodnik i ulazna vrata od kuce Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 7:35 pm

Alice Bennett

Alice Bennett

- Jamie zasto bi me tvoj otac preobrazio? - Zbunjeno ga pogleda. - Pa on me ni ne poznaje. Tacnije, ovde me niko ne poznaje, stvarno ne znam ko bi to mogao da bude.. - Kaze nervozno..

17Hodnik i ulazna vrata od kuce Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 7:36 pm

Jamie

Jamie

''Nije bitno.''

18Hodnik i ulazna vrata od kuce Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 7:37 pm

Alice Bennett

Alice Bennett

- Kako nije? Hocu da znam razlog zasto je neko to uradio. - Prevrne ocima.

19Hodnik i ulazna vrata od kuce Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 7:38 pm

Jamie

Jamie

''Zato sto si bila ljudsko bice.''

20Hodnik i ulazna vrata od kuce Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 7:39 pm

Isobel Flemming

Isobel Flemming

Posmatre ih zainteresovano
Promprmlja -Sta-

21Hodnik i ulazna vrata od kuce Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 7:41 pm

Alice Bennett

Alice Bennett

- Kakve to ima veze? - Pogleda ga zbunjeno. - Mi cak ni ne znamo sigurno ko je to uradio, tako da nebi trebalo da svu krivicu svalimo na tvog oca odmah.. -

22Hodnik i ulazna vrata od kuce Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 7:42 pm

Jamie

Jamie

''Dobro.''uzdahne.

23Hodnik i ulazna vrata od kuce Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 7:43 pm

Isobel Flemming

Isobel Flemming

-Ma daj zasto bi Klausa bilo briga za beznacaljno ljucko bice-Odmeri Alice

24Hodnik i ulazna vrata od kuce Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 7:45 pm

Jamie

Jamie

''Ne znam.Krv.''

25Hodnik i ulazna vrata od kuce Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 7:46 pm

Alice Bennett

Alice Bennett

- Ali opet, Klaus nije imao pojma ko sam ja. Tek sada sam dosla ovde. Nepuna 2 meseca zivim u Mysticu i vec se najgori moguci vampir nemerio na mene.. - Prevrne ocima.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 3]

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu