Vampire World RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Dnevna soba

4 posters

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 8]

1Dnevna soba Empty Dnevna soba Pet Nov 11, 2011 9:23 pm

Alice Bennett

Alice Bennett

Dnevna soba Living-room-after-makeover-

2Dnevna soba Empty Re: Dnevna soba Pet Nov 11, 2011 9:32 pm

Jamie

Jamie

Kuca..

(Oni su kao drugovi sa koledza)

3Dnevna soba Empty Re: Dnevna soba Pet Nov 11, 2011 9:42 pm

Alice Bennett

Alice Bennett

Otvara vrata. - Jamie? Ovaj, udji! - Nesigurno ga poziva unutra. Dugo nije pricala ni sa kim od kada je postala vampir.

4Dnevna soba Empty Re: Dnevna soba Pet Nov 11, 2011 9:43 pm

Jamie

Jamie

''Hej.''udje unutra pa je zagrli jednom rukom dok ulazi.''Nismo se culi dugo.''

5Dnevna soba Empty Re: Dnevna soba Pet Nov 11, 2011 9:46 pm

Alice Bennett

Alice Bennett

- Ovaj, da... Imala sam nekih privatnih problema. A i sigrno si cuo za smrt mojih roditelja.. - Zagrli ga i cudi se sto joj on ne mirise kao i ostali ljudi.

6Dnevna soba Empty Re: Dnevna soba Pet Nov 11, 2011 9:48 pm

Jamie

Jamie

''Jesam.''uzdahne pa joj se nasmeje.''Postala si vampir.''

7Dnevna soba Empty Re: Dnevna soba Pet Nov 11, 2011 9:51 pm

Alice Bennett

Alice Bennett

- Sta..? Kako znas? - Gleda ga u cudu. Nije znala apsolutno nista o tome pre, cak ni da postoji neko ko zna za to.

8Dnevna soba Empty Re: Dnevna soba Pet Nov 11, 2011 9:52 pm

Jamie

Jamie

Uzme je za ruku i dovede do kauca pa sedne pored nje.
''Ovako i ja sam vampir.Odnosno ja sam hibrid.Vestac,vampir,vukodlak i covek u jedno.Moji otac i majka su veoma mocni.Mama mi je vestica a tata hibrid vukodlaka i vampira.A ti si samo vampir.Razumes me sad?''osmehne se.

9Dnevna soba Empty Re: Dnevna soba Pet Nov 11, 2011 9:54 pm

Alice Bennett

Alice Bennett

- Ne uopste, ovo se sve desilo iznenada! Ja ne znam ni ko mi je to uradio ni zasto.. - Pocne da place.

10Dnevna soba Empty Re: Dnevna soba Pet Nov 11, 2011 9:56 pm

Jamie

Jamie

''Bice sve u redu.Ja sam tu.''obrise njene suze pa je zagrli cvrsto.''Naucicu te svemu,svemu sto je potrebno da znas.''

(Imas PM)

11Dnevna soba Empty Re: Dnevna soba Pet Nov 11, 2011 9:59 pm

Alice Bennett

Alice Bennett

- Kako to da si i ti vampir..? Mislim..hibrid ili sta vec.. Jesi li oduvek ovakav? - Govori vec malo smirenije.

12Dnevna soba Empty Re: Dnevna soba Pet Nov 11, 2011 10:01 pm

Jamie

Jamie

''Od rodjenja.''nasmesi se.''Prvo sto treba da znas je to da se vampiri hrane krvlju.Ljudskom ili zivotinjskom.Mogu da izlaze preko dana jedino ako imaju..''izvuce ogrlicu iz dzepa pa joj je stavi.''Zastitnu ogrlicu,prsten,narukvicu i slicno.Imas veoma jaku brzinu,snagu i izostrena cula.''

13Dnevna soba Empty Re: Dnevna soba Pet Nov 11, 2011 10:04 pm

Alice Bennett

Alice Bennett

- To za krv znam... U pocetku sam ubila nekoliko ljudi, ali nisam namerno.. To, to je bilo jace od mene. - brize suze. - Hvala ti. - nasmesi se.

14Dnevna soba Empty Re: Dnevna soba Pet Nov 11, 2011 10:06 pm

Jamie

Jamie

''Sve ce biti u redu.A sad.''nasmesi se.''Dosao sam da te oraspolozim.''izvuce iz kese koju je doneo kokice i krv pa sipa kokice u ciniju i ode do TV-a da pusti film.Potom sedne do nje pa je zagrli jednom rukom a drugom uzme ciniju i pocne da jede sa njm kokice.

(Uskoro idem)

15Dnevna soba Empty Re: Dnevna soba Sub Nov 12, 2011 2:56 pm

Alice Bennett

Alice Bennett

- Kako si znao da sam ja vampir? I da, da li mozda znas ko mi je ovo uradio? - Postavljala mu je pitanja neprekidno.

16Dnevna soba Empty Re: Dnevna soba Sub Nov 12, 2011 2:58 pm

Jamie

Jamie

''Tvoj miris,a i oci,ocnjaci.Ne znam.Kad ti se to dogodilo?''iskljucio je film i poceo da razgovara sa njim.

17Dnevna soba Empty Re: Dnevna soba Sub Nov 12, 2011 3:02 pm

Alice Bennett

Alice Bennett

- Dogodilo se tacno pre mesec dana. To je bilo kada sam se vratila u Mystic Falls zbog smrti mojih roditelja. - Nerado se priseca. - Bila sam sama u kuci i sledece cega se secam posle toga je kako se budim u nekoj sumi. A da, znam da je to uradio muskarac, u to sam sto posto sigurna..-

18Dnevna soba Empty Re: Dnevna soba Sub Nov 12, 2011 3:04 pm

Jamie

Jamie

Pomeri njenu kosu u stranu da bi video oziljak na njenom vratu.
''Bolelo te je zar ne?''

(Imas PM)

19Dnevna soba Empty Re: Dnevna soba Sub Nov 12, 2011 3:07 pm

Alice Bennett

Alice Bennett

- Ne secam se uopste.. Da li poznajes jos neke vampire? Mozda mi je neko od njih ovo uradio..? -

20Dnevna soba Empty Re: Dnevna soba Sub Nov 12, 2011 3:09 pm

Jamie

Jamie

''Ne znam.''uzdahne.''Zanima te jos nesto?''

21Dnevna soba Empty Re: Dnevna soba Sub Nov 12, 2011 3:11 pm

Alice Bennett

Alice Bennett

- Ah, zapravo me zanima mnogo toga.. - Nasmesi se. - Da li cu moci da se kontrolisem pred ljudima, mislim, da li cu moci da nastavim svoj zivot normalno..? -

22Dnevna soba Empty Re: Dnevna soba Sub Nov 12, 2011 3:12 pm

Jamie

Jamie

''Ti si novorodjena.Tesko da ces u startu moci da se kontrolises.Trebace ti malo vremena da naucis da se kontrolises.''

23Dnevna soba Empty Re: Dnevna soba Sub Nov 12, 2011 3:14 pm

Alice Bennett

Alice Bennett

- Da, ali proslo je vec dugo vremena od kada uopste nisam izlazila iz kuce.. Osim u lov. - Uzdahne. - Stvarno ne znam da li cu jos moci ovako da izdrzim. -

24Dnevna soba Empty Re: Dnevna soba Sub Nov 12, 2011 3:16 pm

Jamie

Jamie

''Pomocicu ti.Ja sam tu.''ustane kad vidi da je nesto palo sa stola pa podigne casopis koji je pao i stoji.

25Dnevna soba Empty Re: Dnevna soba Sub Nov 12, 2011 3:18 pm

Alice Bennett

Alice Bennett

- Hvala ti. - Ustane i zagrli ga. - Da se ti nisi pojavio, mislim da ne bih izdrzala sve ovo. -

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 8]

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu