Vampire World RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Hodnik i ulazna vrata od kuce

3 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

26Hodnik i ulazna vrata od kuce - Page 2 Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 7:48 pm

Jamie

Jamie

''Najgori najmocniji vampir je moj otac.''namrsti se.''Mislim da te on nije pretvorio.''

27Hodnik i ulazna vrata od kuce - Page 2 Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 7:49 pm

Alice Bennett

Alice Bennett

- Izvini, sada sam i ja pocela da svaljujem krivicu na njega a ni ne poznajem ga uopste.. -

28Hodnik i ulazna vrata od kuce - Page 2 Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 7:50 pm

Isobel Flemming

Isobel Flemming

Prevrne ocima -Ma daj zahvali se bogu sto ga ne poznajes -
-Klaus je najgori vampir ali nece on jos dugo -

29Hodnik i ulazna vrata od kuce - Page 2 Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 7:50 pm

Jamie

Jamie

''Ne krivim te.''

30Hodnik i ulazna vrata od kuce - Page 2 Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 7:51 pm

Alice Bennett

Alice Bennett

- 'Nece on jos dugo'..? - Citira je. - Kako to mislis? -

31Hodnik i ulazna vrata od kuce - Page 2 Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 7:53 pm

Isobel Flemming

Isobel Flemming

-Pa ne mozes ici po gradu i ubijati ljude i ocekivati da tebe nece pokusati da ubiju -
-A mozda i tvoju decu-podignu obrvu i nakrivi glavu



Poslednji izmenio Isobel Flemming dana Čet Nov 17, 2011 7:56 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

32Hodnik i ulazna vrata od kuce - Page 2 Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 7:54 pm

Jamie

Jamie

''Recimo da pokusavaju da ga zaustave.''nakrivi glavu.

33Hodnik i ulazna vrata od kuce - Page 2 Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 7:56 pm

Alice Bennett

Alice Bennett

- Ne bih da se mesam u to, ali Jamie on ti je ipak otac.. - Uzdahnu..

34Hodnik i ulazna vrata od kuce - Page 2 Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 7:57 pm

Jamie

Jamie

''Isobel je upravo krenula,zar ne?''

35Hodnik i ulazna vrata od kuce - Page 2 Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 7:59 pm

Isobel Flemming

Isobel Flemming

-Ne,Jamie ne idem ja nikuda .-
-Osim ako neces da se ponasas kao tatica-

36Hodnik i ulazna vrata od kuce - Page 2 Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 8:00 pm

Jamie

Jamie

''Dobro ostani koliko god zelis.''

37Hodnik i ulazna vrata od kuce - Page 2 Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 8:03 pm

Alice Bennett

Alice Bennett

- Nemojte se svadjati.. - Pokusava da smiri situaciju ali i sama je napeta i nervozna. - Ja sam kriva za sve, pocela sam ovu pricu o tome ko me je preobrazio ponovo iako znam da necu dobiti odgovor na to glupo pitanje.. - Uzdahnu.

38Hodnik i ulazna vrata od kuce - Page 2 Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 8:04 pm

Isobel Flemming

Isobel Flemming

-I cekaj sta si mu ti tacno-gleda u Alice-Jos jedna u nizu-podsmehne se

39Hodnik i ulazna vrata od kuce - Page 2 Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 8:06 pm

Alice Bennett

Alice Bennett

Nakrivi glavu i pogleda je - Ako si ti dosla sa namerom da se svadjas, mozes slobodno da odes.. -

40Hodnik i ulazna vrata od kuce - Page 2 Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 8:07 pm

Jamie

Jamie

''Hajde da udjemo Alice.''

41Hodnik i ulazna vrata od kuce - Page 2 Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 8:12 pm

Alice Bennett

Alice Bennett

Pogleda u Jamiea i onda u Isobel. - Samo mi reci zasto si tacno dosla? Mislim, sigurno nisi zelela samo da se upoznas samnom.. - Prevrnu ocima.

42Hodnik i ulazna vrata od kuce - Page 2 Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 8:14 pm

Jamie

Jamie

''Zapravo jeste.''

43Hodnik i ulazna vrata od kuce - Page 2 Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 8:14 pm

Isobel Flemming

Isobel Flemming

Pocne se smejati-Zanimalo me kako izgledas-
-Pa idem ja .Vraticu se kad mi bude bio potreban neko da iskalim bes na njemu-Pogleda Alice u oci i nasmesi se
Krene ka vratima pa se okrene i poljubi Jamiea u usta-Dovidjenja duso -

44Hodnik i ulazna vrata od kuce - Page 2 Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 8:18 pm

Jamie

Jamie

Odmakne se kad krene da ga poljubi.
''Hej.''zatvori vrata kad ona izadje.

45Hodnik i ulazna vrata od kuce - Page 2 Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 8:19 pm

Alice Bennett

Alice Bennett

- Jadnice. - Besno procedi kroz zube odmeravajuci je..

46Hodnik i ulazna vrata od kuce - Page 2 Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 8:21 pm

Jamie

Jamie

''Smiri se.''nasmesi joj se.''Ljubomorna.''

47Hodnik i ulazna vrata od kuce - Page 2 Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 8:22 pm

Alice Bennett

Alice Bennett

- Ko, ja? - Pogleda ga zacudjeno..

48Hodnik i ulazna vrata od kuce - Page 2 Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 8:23 pm

Jamie

Jamie

''Da,da''nasmesi se.

49Hodnik i ulazna vrata od kuce - Page 2 Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 8:25 pm

Alice Bennett

Alice Bennett

- Nemoj me i ti zadirkivati. - Kaze nervozno. - Ova mi je vec dovoljno upropastila dan svojim prisustvom. -

50Hodnik i ulazna vrata od kuce - Page 2 Empty Re: Hodnik i ulazna vrata od kuce Čet Nov 17, 2011 8:26 pm

Jamie

Jamie

''I pokusajem da poljubi tvog Jamiea.''

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu